Радио Милева

Кланот повторно се прошири: Се породи Клои Кардашијан!

Кланот повторно се прошири: Се породи Клои Кардашијан!

Ријалити ѕвездата денес на свет го донесе своето прво дете, а причината поради која и започнале контракциите е многу невообичаена.

Иако терминот беше крајот на април, една од сестрите Кардашијан денес стана мајка и роди ќерка. Таа се породи во Кливленд, а американските медиуми пишуваат дека добила контракции кога го видела видеото каде што нејзнниот свршеник се бакнува со друга девојка.

 

We are ready whenever you are little mama ?

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Покрај Клои било нејзиното семејство, а она што е изненадувачко што во салата за породување наводно влегол и нејзиниот партнер Тристан.

Останати вести од Радио Милева