Радио Милева
изненадување

Карлеуша има невозвратена љубов од Душко, но за Св.Валентин доби подарок за кој е пресреќна – еве и од кого (фото)

Карлеуша има невозвратена љубов од Душко, но за Св.Валентин доби подарок за кој е пресреќна – еве и од кого (фото)
фото:јелена карлеуша/инстаграм

На пејачката Јелена Карлеуша и пристигна подарок за Денот на вљубените.

Секако тоа не беше од Душко, па реши да не крие и да открие од кого е.

Таа го снимаше подарокот додека во позадина се гледаа црвени балони. Станува збор за изненадување од нејзината пријателка која е позната дизајнерка.

-Го добив најбараниот фустан за сезоната пролет/лето! Останете со мене, порача таа додека во позадина одеше нејзината песна „Машалах“.

Инаку, Јелена Крлеуша призна дека се уште го сака својот се уште законски сопруг Душко Тошиќ, но тој повеќе нема љубов за неа.

фото:Instagram printscreen/ karleusastar

Останати вести од Радио Милева