Радио Милева
секој на своја страна

Карлеуша е во Дубаи со ќерките, а Душко си слави роденден во женско друштво (фото)

Карлеуша е во Дубаи со ќерките, а Душко си слави роденден во женско друштво (фото)

Сагата за бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ се уште трае , а епилог нема на повидок.

Познатиот пар веќе две години работи на својата врска која е полна со скандали, па се уште е неизвесно дали поп дивата и фудбалерот официјално ќе се разведат или ќе го преболат проблемот и ќе се смират.

Карлеуша и Душко секако се трудат овој долг процес да не го погоди премногу нивното семејство.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dusko Tosic (@duskotosic)

На ќерките Атина и Ника ништо не им недостасува и редовно се гледаат со Тошиќ, ги посетуваат неговите роднини и уживаат во времето што го поминуваат со својот татко.

Врската која е под знак прашалник веќе две години се повеќе го мотивира Тошиќ да биде опкружен во друштво на жени кои го сакаат и почитуваат.

Една од нив е и сестрата на фудбалерот, Катерина со кого тој е исклучително близок.

Таа исто така е блиска и со пејачката со која од секогаш имала добри односи.

Денеска сестрата на Тошиќ е во центарот на вниманието откако таа сподели фотографија со својот брат на кого јавно му го честиташе роденденот.

фото:Instagram printskrin/ duskotosic/ katarinatp81

Останати вести од Радио Милева