Радио Милева

(ФОТО) Жена авион: Кога Марјана оди да додели џип како награда, тешко да знаеш од што срцето повозбудено ти чука!

(ФОТО) Жена авион: Кога Марјана оди да додели џип како награда, тешко да знаеш од што срцето повозбудено ти чука!

Таа важи за една од најзгодните македонски водителки, а ваквата титула ја оправдува со својата манекенска линија која ја држи години наназад.

Марјана Станојковска освен тоа што секоја среда и сабота пред камерите е заедно со играчите на Ново лото, таа исто така освен во студио, задолжена е и теренски да биде со среќните добитници на луксузен џип.

Па така, деновиве водителката отпатува до Гевгелија за да се сретне со среќните добитници.

А таму, не знаеш кој е повзбудлив, автомобилот или авионот од жена која доаѓа да го додели.

Предавањето на клучевите е свечен момент, затоа и секси Марјана беше дотерана во зелен коктел фустан во кој изгледаше женствено и сензуално, а пак шлицот дополнително допринесе да биде „џамбо-џет“, па дури и да го засени и впечатливиот автомобил.

Останати вести од Радио Милева