Радио Милева

(ФОТО) Вељко и свршеницата на романтично патување во Барселона, а оттаму тој се пофали со глетката од креветот

(ФОТО) Вељко и свршеницата на романтично патување во Барселона, а оттаму тој се пофали со глетката од креветот

Наследникот на фолк дивата Цеца Ражнатовиќ, Вељко, замина на романтично патување со свршеницата во Барселона. Откако и стави прстен на раката, Вељко не престанува да ја изненадува својата сакана.

Тој овој пат ја израдува Богдана со патување на неколку дена, а одморот го користат за насамо да си се посветат еден на друг.

A post shared by The Tiger- B P (@aceisb4ck) on

Еден од таквите моменти тој објави на Инстаграм додека лежат во кревет, а се гледа преубав поглед кон плажата.

What happens in Barcelona, stays in Barcelona. @bogdanarodic ?

A post shared by The Tiger- B P (@aceisb4ck) on


-Она што се случува во Барселона, останува во барселона, напиша Вељко во описот на приложената глетка.

Останати вести од Радио Милева