Радио Милева

(ФОТО) Меѓуножје на мегдан и гради речиси надвор: Највулгарните фотографии од концертот на Дара Бубамара!

(ФОТО) Меѓуножје на мегдан и гради речиси надвор: Највулгарните фотографии од концертот на Дара Бубамара!

Изминатиот викенд се одржа долгонајавуваниот концерт на српската пејачка Дара Бубамара, а на сцената нејзина гостинка беше Јелена Карлеуша.

Уште не прв поглед од објавените фотографии ќе забележите дека наместо Дара, на сцената доминираше Јелена Карлеуша.

И двете облечени во провокативни сценски костими, но Јелена беше далеку попровокативна од домаќинката на сцена.

Карлеуша во жолтиот костум ги истакна своите бујни атрибути и повеќе од доволно, но ништо покуса не беше ни Дара која на сцената имаше доста провокативни пози, од клечење, до ширење на меѓуножјето.

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Како тоа изгледаше во Штарк арена, подобро е да погледнете самите на дел од овие ултра провокативни фотографии:

фото:instagram

Останати вести од Радио Милева