Радио Милева

(ФОТО) Мајката на Карлеуша го прослави роденденот: Ќерката и направи забава за паметење со уникатна торта!

(ФОТО) Мајката на Карлеуша го прослави роденденот: Ќерката и направи забава за паметење со уникатна торта!

Дивна Карлеуша, го прослави својот роденден во кругот на најблиските во еден белградски ресторан, а ќерката Јелена ништо не остави на слочајност.

Организираше музика во живо, ги покани најблиските, а исто така за мајка си донесе и огромна торта на катови, во розова боја.

Овој пат, српската поп-ѕвезда не направи некоја помпа како и секогаш, туку на кусите Инстаграм приказни  објави снимки од амбиентот на прославата.

Еве како беше:

Останати вести од Радио Милева