Радио Милева

(ФОТО) Ја опсипаа со епитети: Каролина ги шармираше обожавателите!

(ФОТО) Ја опсипаа со епитети: Каролина ги шармираше обожавателите!

Изниматиот викенд на 4-ти и 5-ти во Македонската опера и балет се случи концертот на Раде Шарбеџија насловен „После дождот“, каде освен главната ѕвезда, на сцената настапија и неколку наши познати имиња.

Меѓу нив се наде и Карлина Гочева, која блесна на сцената на МОБ и го дополни концертот во својот настап.

За да го обележи овој момент, Керол од зад сцената реши да направи неколку фотографии за спомен кои ги објави на социјалната мрежа Инстаграм.

Насмеана и полна со позитивна енергија, пејачката предизвика бура од ласкави коментари кај обожавателите кои не заобиколија да ја пофалат својата миленичка.

Инаку, наскоро од Гочева се очекува нешто ново на музички план за кое информираше неодамна преку социјалните мрежи.

Останати вести од Радио Милева