Радио Милева
потентен настап

„Задруговизија“: Теодора не го подигна победничкиот пехар, ама затоа со својот потентен настап на многумина им подигна нешто друго (ФОТО+ВИДЕО)

„Задруговизија“: Теодора не го подигна победничкиот пехар, ама затоа со својот потентен настап на многумина им подигна нешто друго (ФОТО+ВИДЕО)

На задругарите од најгледаното реално шоу им се случи „Задруговизија“. Или поточно тие ги имитираа некогашните учесници на „Евровизија“ со песна, сценски настап, костими  и кореографија.

Теодора Џехверовиќ на „Задруговизија“ ја изведе песната  “Мојот број еден”  од грчката претставничка Хелена Папаризу, песна со која оваа пејачка на Евросонг настапи во 2005 година.

Во секси костим Теа ја ги истресе од себе целата  енергија и сиот свој сексапил на сцената, пренесувајќи им ја на сите оние што го проследија овој настап, било во студиото, било преку малите екрани.

Но, она што не можеше да се види на телевизија, а што папараците вешто го уловија, се Теодорините облини и делови од телото што, со оглед на костимот што го носеше, веројатно сакаше и да ги покаже.

Јануш не го симна погледот од Теодора… За цело време ја соблекуваше и пиеше со поглед, па можете само да замислите како му беше кога таа се фрцкаше и извиваше околу него…

За  на крајот речиси седната во неговиот скут, страсно да го гушне…

Впрочем, погледнете го и видеото:

Останати вести од Радио Милева