Радио Милева
Бламажа на црвениот тепих

Водителката двојно се избрука: Криејќи ги градите што и ѕиркаат, го покажа задникот! (ФОТО)

Водителката двојно се избрука: Криејќи ги градите што и ѕиркаат, го покажа задникот! (ФОТО)

Шпанската водителка, 33-годишната Адријана Абениа, доживеала тотална катастрофа на црвениот тепих, за време на доделувањата на наградите на едно списание во Мадрид.

Имено, водителката се појавила во црна, проѕирна тоалета од тантела,  цело време позирајќи со широка насмевка на лицето, без да забележи дека од нејзините „немирни гради кои  излегле од своето лежиште, и ѕиркаат брадавиците“.

Адријана шокирана ја покрила устата со раката и се обидела да го избегне срамот, инстиктивно вртејќи им грб на фотографите.

И се би било добро, во тој момент да не заборавеше што носи на себе, па така покрај брадавиците, сите можеа да го видат и нејзиниот голем, заоблен задник.

Останати вести од Радио Милева