Радио Милева

(ВИДЕО) Дефне имаше незгода на премиерата, потоа се напи и му се залепи на Омер пред девојка му!

(ВИДЕО) Дефне имаше незгода на премиерата, потоа се напи и му се залепи на Омер пред девојка му!

Таа е убава, талентирана, шармантна и многу комична, па дури и кога не треба да глуми актерката Елчин Сангу прави хумористични сцени по кои уште повеќе ја сакаме.

На синоќешната премиера на новиот филм „Време за среќа“ со Бариш Ардуч и Елчин Сангу за која зборува цела Турција, Дефне и Омер по премиерата се опуштија, а за време на случувањето таа имаше и мала незгода која веднаш со видео се појави на социјалните мрежи.

Потоа откако го погледнаа филмот и дадоа изјава за новинарите, Дефне и Омер се поднапија, тој се раскомоти, а таа му се залепи на врат иако таму беше и неговата свршеница Гупсе за која се уште е непознато во каков статус им е врската по многубројните шпекулации дека веќе не се заедно.

Погледнете:

Останати вести од Радио Милева