Радио Милева

Тотално необично: Еве кое име го доби ќерката на Клои Кардашијан!

Тотално необично: Еве кое име го доби ќерката на Клои Кардашијан!
NEW YORK, NY - MARCH 03: Khloe Kardashian attends Allergan KYBELLA event at IAC Building on March 3, 2016 in New York City. (Photo by Cindy Ord/Getty Images for Allergan)

Клои Кардашијан пред неколку дена стана мајка, па таа и Тристан Томпсон станаа родители на девојче.

На својот Инстаграм профил Клои откри дека ќерката ќе се вика „True“ односно „Вистина“.

„Нашето мало девојче, Вистина Томпсон. Ги украде нашите срца, напиша во описот на фотографијата Клои.

Останати вести од Радио Милева