шлиц

Пронајдени се 17 резултати на тема „шлиц“
Радио Милева

Стојне Николова на Фолк фест Роса ја разбранува фантазијата: Публиката ем возбудена, ем љубопитна, што ли носи ли под „миничот“ пејачката? (ФОТО+ВИДЕО)

Атрактивна, експлозивна, набиена со енергија и сексапил… Струмичанката Стојне Николова важи за една од нашите фолк-пејачки од помладата...
Радио Милева

Теа Трајковска „се скоцка“ во секси стајлинг, па сигурна во себе и својот изглед и дозволи на „кармата да ја заврши работата… за неа“! (ФОТО)

Теа Трајковска  оддамна докажа дека е луда по промени и физички и стилски и музички… За оние љубовните, се’ уште не се изјаснила...
Радио Милева

Водителката на емисијата „Брак на невидено“ наочиглед на сите пред ТВ камерите го чепкаше учесникот по меѓуножјето: „Што тоа правиш црна Милице?“ (ВИДЕО)

Водителката на емисијата „Брак на невидено“, Милица Кон, секогаш се труди на учесниците да им го олесни снимањето и да се опушти што...
Радио Милева

Сите гледаа со часови во шлицот на Сања Кужет во финалето на „Ѕвездите на гранд“ и чекаа да покаже нешто повеќе, ваков фустан ретко кој се осмелува да носи (ФОТО)

Големото финале во „Ѕвездите на гранд“ заврши во саботата вечерта. На натпреварот победи македонската пејачка Славица Ангелова од...
Радио Милева

Тијана Милентијевиќ има чудна навика или барем знае да направи тоа така да изгледа: „Жена од султана“ на настап со или без долна облека? (ФОТО)

Атрактивната пејачка Тијана Милентијевиќ, попозната како Тијана Ем, или пододбро како „Жена од султана“ очигледно има чудна навика…...
Радио Милева

Ријана покажа како изгледа пет месеци по породувањето, а со раката ги сокри градите во проѕирниот фустан (фото)

Познатата американска пејачка Ријана (34) го прослави својот 34 роденден во вечерно излегување со своето момче  Роки. Таа носеше проѕирен...
Радио Милева

Александра Накова со деколте до папок и шлиц до колк има „две во едно“ трик: Ем секси газдарица, ем манекенка во сопственот бутик (ФОТО)

Александра Накова, за едни старлета, за други топ модел, за сите од пред нешто повеќе од една година сопственичка на моден бутик во нејзината...
Радио Милева

Шлиц над колк: Андријана Петрушовска за крај на „Ѕвездите на Гранд“ доминираше комплетно, а гаќички овој пат и беа излишни (фото)

Под реден број 10 настапи финалистката од Македонија на регионалниот музички натпревар на „Ѕвездите на Гранд“,чија сезона заврши викендов. Андријана...
Радио Милева

Андријана Петрушовска ја замени Карлеуша во „Ѕвездите на Гранд“: Преку градите само ѕвездички, под високиот шлиц со или без гаќички? (ФОТО)

Македонската пејачка Андријана Петрушовска дефинитивно ќе остане запаметена по своето учество во „Ѕвездите на Гранд“. Можеби и не...
Радио Милева

Кај српската пејачка Љупка Стевиќ да не знаеш во што побргу да гледаш: Деколте до папок, мрежести чорапи и шлиц до препони (ФОТО)

Една година по скандалот кој го направи по бурното раскинување со полицискиот генерал Драгиша Симиќ, кому јавно му го демолираше џипот,...
Радио Милева

Карлеуша во секси стајлинг замина на вечера: Со фризура во кадрици, деколте до брадавици и шлиц до колк, ги остави мажите подзинати во молк! (ФОТО)

Јелена Карлеуша замина на вечера со пријателите и за таа пригода, како и секогаш, излезе од дома скоцкана од глава до петици. Со сменета...
Радио Милева

Нивес Целзиус се соблече на домашната тераса: Разголена легна да се сонча, па го потцени сонцето и си го изгори га*ето! (ФОТО)

Нивес Целзиус најде начин како да го искористи времето во изолација. Пред целосно да се разголи, Нивес објави фотографија од балконот...