претепана

Пронајдени се 10 резултати на тема „претепана“
Радио Милева

Испливаа деталите што се случувало на свадбата на која беше брутално претепана старлетата Наташа Шавија (ФОТО)

Старлетата Наташа Шавија, како што тврди, била претепана од поранешниот учесник на реалното шоу „Задруга“, Стефан Кариќ, а до инцидентот...
Радио Милева

Бугарската пејачка Марија сопругот брутално ја претепал: Исплашена и крвава фолк ѕвездата во полиција признала дека не му е прв пат физички да ја малтретира

Крвавата драма се одвивала по бруталната семејна расправија во нивниот дом во вторникот вечерта, изјавил за бугарските медиуми добро...
Радио Милева

Откако пејачката на хитот „Жена од султана“ ја претепа момчето, сега и тој се огласи во медиумите со своја верзија за инцидентот

Како бомба одекна веста во регионалните медиуми дека пејачката Тијана Милентијевиќ која стана преку ноќ позната откако го испеа хитот...
Радио Милева

Наместо љубов, добила отоци и модринки за денот на вљубените: Познатата хрватска старлета Ава Карабатиќ брутално изобличена? (ФОТО)

Познатата хрватска старлета и претседателски кандидат на последните избори во Хрватска, Ава Карабатиќ вчеравечер на својот Инстаграм...