пораки

Пронајдени се 70 резултати на тема „пораки“
Радио Милева

Ќерка им е богата принцеза, а тие во долгови до гуша: Родителите на Кејт Мидлтон на плакати со понижувачки пораки (фото)

Нов инцидент поврзан со британското кралско семејство. Додуша, не многу директен. Родителите на Кејт Мидлтон беа цел на прилично сурова...
Радио Милева

Фолкерката се пожали дека среде снимање емисија, Благоја Грујовски и ги чита пораките во телефонот: Да седеше откаршија, којзнае дали колегата ќе и ѕиркаше во мобилниот или во она што го споделила Сања Барбика? (ФОТО)

За да ја освежи својата музичка кариера, пејачката Сања Цинцева – Барбика неодамна направи нова фотосесија која ги разбранува социјалните...
Радио Милева

Многумина очекуваа дека ќе уживаат во нејзиниот глас , но тоа нема да се случи – oва е единствената ѕвезда што не сака да настапува за Нова Година (фото)

 Естрадните ѕвезди со месеци се подготвуваат за настапот на најлудата ноќ. Нивните тезги се веќе однапред закажани, се најавуваат концерти...
Радио Милева

Фолк пејачката Снежана Ѓуришиќ наводно била изневерена од нејзиниот партнер со 27 години помлада жена (фото)

Позната пејачка Снежана Ѓуришиќ веќе неколку години е во хармонична врска со гинекологот Вања Милошевиќ, а нивната врска јавно ја признаа...
Радио Милева

Се огласи Николина Пишек откако Борна ги објави пораките кои и ги испратил покојниот Видоје (фото)

Борна Котроманиќ ги покажа пораките кои и ги испраќал покојниот Видоје Ристовиќ, но изгледа Николина нема да ја коментира оваа ситуација. Имено,...
Радио Милева

„Тој ме изневеруваше но, и јас го изневерив“ – Стефан Кариќ објави снимка од гласовни пораки, а сите веднаш ја вмешаа поранешната Јована (фото)

Стефан Кариќ, поранешниот учесник на „Задруга“, на социјалните мрежи сподели гласовни пораки за кои на големо се зборува. Имено, на...
Радио Милева

Драгана Мирковиќ откри какви пораки добива од ќерката и синот на настапите – „Деца, што ви е?!“ (фото)

Драгана Мирковиќ е многу горда на своите наследници, ќерката Мануела и синот Марко, а и тие се гордеат и со својата мајка. Музичката ѕвезда...