папараци

Пронајдени се 41 резултати на тема „папараци“
Радио Милева

Селена Гомез со две фотографии им ја затвори устата на злите јазици: „Јасно ми е, знам не сум совршена!“ (фото)

31-годишната актерка и пејачка објави своја папарацо фотографија од плажа во 2013 година и напиша: „Денес сфатив дека никогаш повеќе нема...
Радио Милева

На принцот Хари му се случи сценариото од неговиот кошмар: После ова неговиот револт е уште поголем

Принцот Хари и неговата сопруга Меган биле вовлечени во опасна брканица со коли на папараци во Њујорк, што можело да резултира во „катастрофален“...
Радио Милева

Сопругата на Брус Вилис им се обрати на папараците: „Не викајте по него, ве молиме запрете“ (фото) 

На актерот Брус Вилис (67) неодамна му беше дијагностицирана фронтотемпорална деменција, а неговото семејство му помага во тешките моменти. Сопругата...
Радио Милева

Пејачката ниту оддалеку не е како на фотките на Инстаграм: Вака изгледа Ана, фатена на излегување од теретана (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ на социјалните мрежи редовно покажува извајана фигура, која ја стекна по борбата со вишокот килограми, благодарение...
Радио Милева

Ја следат 62 милиони луѓе на Инстаграм и се воодушевуваат на нејзината убавина, но на улица тешко кој би ја препознал (фото)

Познатата манекенка Џиџи Хадид (25) е фотографирана како шета со бебето низ Њујорк, а во ова издание ретко кој би ја препознал. Имено, Џџи...