Радио Милева
Опасна за око, опасна за слабо срце

Сузана Гавазова во провокативни сцени од новото видео: Фолкерката „го истури“ сиот свој сексапил! (ФОТО+ВИДЕО)

Сузана Гавазова во провокативни сцени од новото видео: Фолкерката „го истури“ сиот свој сексапил! (ФОТО+ВИДЕО)

Една од најзгодните и најсексапилни фолкерки во македонија, пејачката Сузана Гавазова снимаше ново видео за песната  „Опасна за око“, отпеана на последниот „Роса фест 2017“, која таа ја изведе заедно со блех оркестарот на популарниот Џамбо Агушев.

Останати вести од Радио Милева