Радио Милева

Скапоцено: Погледнете каков накит носи десетмесечната ќерка на Ана и Раста!

Скапоцено: Погледнете каков накит носи десетмесечната ќерка на Ана и Раста!

Раста и Ана во август минатата година станаа родители на малата Тара.

Тие ретко споделуваат нејзини фотографии, иако понекогаш знаат да објават кадар каде се наоѓа малечката, но без да го прикажат нејзиното лице.

Дека родителите се обидуваат да ја научат ќерката на брендирана облека покажуваат модните парчиња на бреднирани модни куќи.

Раста на својот Инстаграм профил објави фотографија од Тара на која се гледа дека носи Верасече ланче, а фановите за краток период оставија многу коментари, особено такви тдека таа е мала за да носи нешто такво.

 

… nisam imao gazdu nikad, dok se ti nisi pojavila … moj BOSS! #ljubav #zivot #tara

A post shared by STEFAN (@stefanrasta) on

 

Останати вести од Радио Милева