Радио Милева

Синот на Лепа Брена ослаби 50 килограми – еве како сега изгледа!

Синот на Лепа Брена ослаби 50 килограми – еве како сега изгледа!

Виктор Живојиновиќ, помладиот син на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ со години се мачеше со вишокот килограми, но во последно време внимава што јаде.

Младиот Живојиновиќ со правилна и балансирана исхрана успеа да се ослободи од вишокот на килограми. Со салата и месо успеал да ослабне дури до 50 килограми, а ги исфрлил алкохолот, благото, соковите и тестенините.

Еве како изгледа синот на Брена со 50 килограми помалку.

фото: принтскрин/инстаграм

Останати вести од Радио Милева