Радио Милева
некому секси, некому бизарна

Сека Алексиќ под тушот пиеше, па се полеа по телото со чаша црвено вино (ВИДЕО)

Сека Алексиќ под тушот пиеше, па се полеа по телото со чаша црвено вино (ВИДЕО)

Пејачката Сека Алексиќ со најновата објава предизвика целосен хаос на социјалната мрежа!

Имено, Сека на својот Инстаграм профил сподели видео кое стана полн погодок и насмеа многумина до солзи.Алудирајќи на трендовски клипови на социјалните мрежи, Сека Алексиќ се снимаше под туш како пие чаша црвено вино, а потоа се полева себе си со неа.

„Јас кога ќе сфатам дека имам слободен ден“ – напиша Сека во описот на видеото на Инстаграм, а со оваа објава предизвика лавина од коментари.Таа ја сними оваа снимка облечена во црн тесен фустан, со очила за сонце и обетки.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic)

Фото: Инстаграм принтскрин/seka_aleksic

Останати вести од Радио Милева