Радио Милева

Сека Алексиќ по концертот направи нешто за Дара Бубамара кое никој не го очекуваше!

Сека Алексиќ по концертот направи нешто за Дара Бубамара кое никој не го очекуваше!

Сека Алексиќ на 14-ти, пред два дена го одржа својот голем солистички концерт.

Претходно се пишуваше дека и го загрозила маркетингот на Дара Бубамара која во истата арена го најавува својот концерт за 21-ви месецов.

Денес на Истаграм Сека им се заблагодари на фановите, но направи и нешто кое никој не го очекуваше. Имено, таа ја повика својата публика да ја поддржи колешката Дара на 21-април.

-Ви благодарам што ми го исполнивте сонот и што покажавте дека го сакате тоа што го правам, порача Сека

Останати вести од Радио Милева