Радио Милева
лајкни ја старлетата

Риалити ѕвездата одново „дразни“: Ким Кардашијан – секси по долна облека, уште посекси со разголени брадавици! (ФОТО)

Риалити ѕвездата одново „дразни“: Ким Кардашијан – секси по долна облека, уште посекси со разголени брадавици! (ФОТО)

Ким Кардашијан нема намера да се облекува. Американската риалити ѕвезда објави две нови провокативни фотографии, кои го привлекоа вниманието.

Ким прво се појави во долна облека, малку сама, малку со своите сестри, во новата фотосесија за еден познат светски бренд, наречена „Нашето семејство“.

Овие фотографии прикачени на нејзиниот инстаграм профил имале само за еден ден повеќе од 1,4 милиони посети.

Втората фотографија е уште побезобразна и попровокативна. До душа на неа Ким е облечена, ама само до половина, а бујните гради прекриени со по едно парче ткаенина се преливаат и од нив срамежливо ѕиркаат крупните набрекнати брадавици, кои јасно  се гледаат на сликата. 

Фотографијата набрзина собра повеќе од 2 милиони лајкови.

Останати вести од Радио Милева