Радио Милева

Провокативна како никогаш досега: Ќерката на Миле Китиќ се искриви за да се пофали со задникот (фото)

Провокативна како никогаш досега: Ќерката на Миле Китиќ се искриви за да се пофали со задникот (фото)

Елена Китиќ стана позната на јавноста покрај својот познат татко, пејачот Миле Китиќ, а згора на тоа често знае да провоцира и дополнително да предизвика внимание.

Таа често на социјалните мрежи објавува секси фотографии и го радува посилниот пол.

Овој пат, се фотографираше во провокативна поза и така го покажа својот најсилен атрибут.

A post shared by Elena Official (@elenakitic) on


Толку се свитка што нејзината позадина дојде до израз како да е Ким Кардашијан.

Останати вести од Радио Милева