Радио Милева
секогаш жешко

Поради новата водителка сите мажи во Босна гледаат временска прогноза (фото)

Поради новата водителка сите мажи во Босна гледаат временска прогноза (фото)

Атрактивната водителка на босанско-херцеговската телевизија Нора Шахинпашиќ поради својот изглед предизвика општ хаос на социјалните мрежи.

Нора ужива голема популарност на социјалната мрежа Инстаграм и Тик-Ток, а на големо се гледаат видеата во кои го презентира времето.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ℕ𝕠𝕣𝕒 (@norasahinpasic)

Некои се бројат и во милиони, а Нора не крие дека ужива да биде популарна.

Нора има само 20 години, изгледа многу привлечно, а многумина коментираат дека личи на моделот Адријана Лима.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ℕ𝕠𝕣𝕒 (@norasahinpasic)

Секоја нејзина објава има ласкави коменатри, а за времето кога гледаат припадниците на посилниот пол, тешко да слушнат и запомнат што ги очекува.

фото:Instagram printskrin/ norasahinpasic

Останати вести од Радио Милева