Радио Милева
гимнастичка поза

Поглед наречен желба: Кој не би сакал да се качи на мостот на Карлеуша? (ФОТО)

Поглед наречен желба: Кој не би сакал да се качи на мостот на Карлеуша? (ФОТО)

Јелена Карлеуша повторно ги распамети следбениците на социјалните мрежи, овој пат со најновата секси фотосесија… Карлеуша покажа што се може да изведе на плажа.  Таа заедно со семејството во моментов е во Анталија, Турција, каде ги полни батериите. И таа и нејзиниот сопруг, фудбалерот Душко Тошиќ пред најавениот трансфер во Кина.

Повеќе гола и соблечена отколку облечена, во мини бикини што едвај ги покрива бујните облини на пејачката, на Јеца не и беше грижа за локацијата, па овој пат таа се надмина себе си во провокацијата!

На нејзиниот Твитер профил, објави жестоки секси фотографии, на кои можат да и завидат и светките фаци од типот на Кардашијан, Коко и Џеј Ло… зашто она што Карлеуша го понуди не е ништо помалку возбудливо од разголените фотосесии на светские пејачки, модели, старлети…

Но, тоа не беше сè. Имено, среде полна плажа, таа завзеде поза што најмногу ги израдува нејзините обожаватели.Во суштина е гимнастичака и се вика мост, ама…

Погледот на нејзиниот мост буди желба… и дилема: Има ли некој што не би сакал да се качи на мостот на Карлеуша?

Останати вести од Радио Милева