Радио Милева
Рачна работа

Пејачката снимена како на јавно место рачно го задоволува водителот! (ВИДЕО)

Пејачката снимена како на јавно место рачно го задоволува водителот! (ВИДЕО)

Руската пејачка Јулија Берг стана ѕвезда преку ноќ кога се појави видео на кое јасно се гледа како таа со рака го задоволува на јавно место ТВ водителот Дмитриј Торин.

Краткото видео е снимено со мобилен телефон на една модна ревија во Москва веднаш стана хит на Интернет. Она што е сигурно е дека раката на Џулија е под палтото и е меѓу нозете на Дмитриј, а дали навистина постоела безобразна „акција“ проверете самите во видеото подолу, иако за истото „рачната работничка“ Јулија ќе изјави:
„Немаше рачно задоволство, не верувајте им  на озборувањата“. Но откако го видоа клипот, многумина не ѝ поверуваа.

Останати вести од Радио Милева