Радио Милева
Отечена

Наместо да ужива на Кипар, Теодора Џехверовиќ доживеала крајна непријатност (фото) 

Наместо да ужива на Кипар, Теодора Џехверовиќ доживеала крајна непријатност (фото) 

Пејачката Теодора Џехверовиќ деновиве е на Кипар каде откри дека доживеала непријатност.

Таа на своите обожаватели им откри дека не се чувствува добро и се пожалила на проблемот што ја снашол таму.

Пејачката им се обрати на своите фанови преку нејзиниот профил на Инстаграм каде откри дека целата страна на лицето и е отечена поради афта.

Таа објави прашање од еден корисник преку нејзината приказна на Инстаграм:

– Како си, но најискрено?

– Не толку одлично. Дојдовме на Кипар да снимиме два спота, но од стрес ме боли толку многу грло, како никогаш во животот. Целата страна ми е отечена од тоа. Неверојатно е како животот постојано да ми дава некои искушенија. Во спротивно, ќе ме разбере само оној кој некогаш имал афти – напишала Теодора, а потоа објавила фотографија од нејзиното отечено лице.

Фото: printskrin/instagram/teodoradzehverovic

Останати вести од Радио Милева