Радио Милева
мајка и ќерка по иста мерка

Најпопуларната српска тик-токерка е гром, а мајка и е авион: Барби – Африка е секс бомба, ама нејзината мајка е „атомска нуклеарка“ (ФОТО)

Најпопуларната српска тик-токерка е гром, а мајка и е авион: Барби – Африка е секс бомба, ама нејзината мајка е „атомска нуклеарка“ (ФОТО)

Атрактивната ѕвезда на социјалните мрежи Барбара Миленковиќ попозната како Барби – Африка често добива комплименти за својот изглед.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BARBARA MILENKOVIĆ (@barbiafrika)


Сепак, мајката на оваа популарна дама – Јелена не е ништо помалку атрактивна.Зашто најпопуларната српска тик-токерка е гром, ама мајка и’ е авион!

Имено, Барби и мајка и Јелена кои на објавените фотографии се во фотографирани во костими за капење изгледаат брутално згодни, секси и заводливи. Ретко кој би можел да заклучи дека двете убавици на фотографиите се  мајка и ќерка, а не  две пријателки или сестри.

Впрочем, од приложенето е очигледно од кого најпознатата српска тик-токерка ја наследила убавината… Од кого друг, ако не од г-ѓа Јелена, како нејзина ќерка. Зашто, ако Барби – Африка е секс бомба, тогаш нејзината мајка е… „атомска нуклеарка“!

Фото: Инстаграм/barbiafrika

Останати вести од Радио Милева