Радио Милева

Луна Џогани ja откри тајната за семејното насилство: Никогаш нема да му простам на татко ми што ја тепаше мајка ми (ФОТО)

Луна Џогани ja откри тајната за семејното насилство: Никогаш нема да му простам на татко ми што ја тепаше мајка ми (ФОТО)

Имено таа во реалното шоу пред целата балканска јавност призна една шокантна вистина која остави многу гледачи без здив.

Станува збор за семејна тајна криена со години, а тоа е дека никогаш нема да му прости на својот татко бидејќи ја тепал нејзината мајка, познатата пејачка Анабела.

Инаку за овие детали јавноста се сомневаше уште во 2010-та година кога во едно интервју додека Анабела учествуваше во реалното шоу „Големиот брат“ таткото на Луна, пејачот Гаги тогаш изјави дека се случувало два или три пати во денот да се тепаат со Анабела.

-Сепак во нашите расправии таа повеќе пати ме удираше мене отколку јас неа, сметам дека тоа во бракот е нормално и тоа не го сфаќам како насилство, изјави тогаш Гаги.

Преземено од: Курир.мк

Останати вести од Радио Милева