Радио Милева
Контроверзна мајка

Кој ја цица Џена Џејмисон? Бившата порно ѕвезда постираше фотографија која го „крена на нозе“ светот

Кој ја цица Џена Џејмисон? Бившата порно ѕвезда постираше фотографија која го „крена на нозе“ светот

Пензионираната актерка, Џена Џејмсон, се проди пред десет месеци и оттогаш сите детали околу своето бебе таа ги споделува на социјалните мрежи.

Поранешната порно ѕвезда, Џена Џејмсон, ги остави своите луди и блудни денови зад неа и целосно му се посвети на нејзиниот семеен живот. Пред десет месеци, таа и нејзиниот сопруг Лиор Битон добија ќерка која целосно и го смени животот на Џена.

A post shared by Jenna Jameson (@jennacantlose) on

Покрај бројните слики од нејзината новородена ќерка, Џена ја објавила сликата на која таа ја дои малечката, предизвикувајчи бура од реакции.

A post shared by Jenna Jameson (@jennacantlose) on

И додека повеќето жени ја поддржаа кампањата за „нормализирање на доењето“, како што истакна Џена на сликата, имаше и такви  кои  остро ја осудија за наводно поставувањето на  фотографија со несоодветна содржина, истакнувајќи дека ова е сосема непотребно и бесмислено.

Останати вести од Радио Милева