Радио Милева
таа е на врвот

Кога секси водителкета Катарина Шишмановиќ се појави во ова деколте, сите зинаа! (ФОТО)

Кога секси водителкета Катарина Шишмановиќ се појави во ова деколте, сите зинаа! (ФОТО)

Катарина Шишмановиќ важи за една од најубавите српски ТВ водителки. Таа сега го води новиот квиз “Кој е на врвот” на “ТВ Пинк” повторно заедно со Милан Калиниќ. Згодната Катарина  објави една фотографија од Инстаграм на снимањето. На селфи фотографијата  Шишмановиќ пука од сексапил, а нејзиното раскошно деколте е во прв план.

Еве ја фотографијата:

Останати вести од Радио Милева