Радио Милева

Ќерката нa Топалко објави секси фотографии без градник: Еден друг детал паѓа в очи, па сите се прашуваат дали повторно ги зголемила…? (ФОТО)

Ќерката нa Топалко објави секси фотографии без градник:  Еден друг детал паѓа в очи, па сите се прашуваат дали повторно ги зголемила…? (ФОТО)

 Хелена Топаловиќ или попозната како ќерката на пејачот Топалко објави  уште една серија провокативни фотографии на кои таа е облечена во секси црвен фустан, со акцент на бујното деколте.

Иако, како и досега, сакаше да ги покаже своите бујни гради,  вниманието на фотографииите,го одвлекува еден  друг „детал“. Имено, сите ги коментираат  усните на ќерката на Топалко и се прашуваат дали повторно таа ги зголемила,  тврдејќи дека претералаво  она што го направила…!!?

Останати вести од Радио Милева