Радио Милева
топлес оброк

Ким Кардашијан јадеше гола нудли на тајна вечера! (ФОТО)

Ким Кардашијан јадеше гола нудли на тајна вечера! (ФОТО)

Однеодамна, Инстаграм профилот на Ким Кардашијан е повторно полн со голи фотографии. Очигледно е дека ѕвездата на реалните шоуа се гордее со своето тело повеќе од било кога. Откако беше ограбена за време на нејзината посета на Париз, Ким речиси престана да ги користи социјални мрежи, а фотографиите што таа ги постираше беа прилично скромни за нејзиниот животен стил. Ова се должи на фактот што полициската истрага покажала дека крадците имале сознание за тоа што Ким носи со себе гледајќи ги фотографиите на социјалните мрежи.

Само неколку месеци подоцна, бринетата почна одново да го полни Instagram со провокативни фотографии, меѓу кои е и оваа на која Ким гола е седната да вечера. Топлес оброкот се состои од нудли, свежа салатаи сирење и чаша Кока кола. Останува прашањето само дали „тајната топлес вечера“ е снимена дома или во хотелската соба при некој нејзин престој по светот.

Останати вести од Радио Милева