Радио Милева
не е како други

Катарина Грујиќ има ѕвезда меѓу нозе: Новите секси фотографии на жешкaтa пејачка ќе ги гледате со часови (ФОТО)

Катарина Грујиќ има ѕвезда меѓу нозе:  Новите секси фотографии на жешкaтa пејачка ќе ги гледате со часови (ФОТО)

Катарина Грујиќ е една од најзгодните српски пејачи. Таа е го промовираше своето видео за  песната „Не сум како други“ на необичен начин – со жешка фотосесија. 

Медиумската промоцијата таа ја најави со провокативни фотографии на кои Каќа пука од сексапил.

Таа позира во високи црни  чизми над колена и проѕирен костим на кој има многу ѕвездички на него…

…Но онаа највпечатливата блеска таму долу на гаќичките, во пределот на меѓуножјето на пејачката.

А дури кога Каќа ќе се сврти ѝ ќе го покажа своето совршено затегнато и заоблено секси газе…

…Е дури тогаш  сфаќате дека навистина и прилега насловот на новата песна: „Не сум како други“! Зашто катарина Грујиќ навистина има „ѕвезда меѓу нозе“.

Останати вести од Радио Милева