Радио Милева
Таа има природно богатсво на себе:

Карлеуша се снимаше „пиштол гола“ во кревет, па се обрати со урнебесна порака! (ВИДЕО)

Карлеуша се снимаше „пиштол гола“ во кревет, па се обрати со урнебесна порака! (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша одлучи да реагира, па им возврати  на душегрижниците кои велат дека таа треба да ослабе. Нема  подобар начин од оној преку кој ќе им покажеш дека немаат поим колку всушност таа е добра!

Затоа Јелена одлучи да направи кратко видеоклипче, во кое се снимаше  целосно гола во кревет.

Во прв план, таа го исфрли нејзиниот голем газ, односно своето  „природно богатство“, како што го нарече во сатиричната порака што ја напиша  и објави заедно со снимката.

„Да ослабам и да  стопам вакво газе? Тоа ни  мртва! Ова природно богатсво во Америка  би го платиле милиони, а вам ви е  премногу голем? Ништо не е Ви е свето, браќа, Срби! Lol“ – напишала Јелена во својот познат, духовит стил.

Еве го и видеоклипот:

Останати вести од Радио Милева