Радио Милева

„Грмиш колку си јака“: Мама Тамара во ново руво ги возбуди фановите!

„Грмиш колку си јака“: Мама Тамара во ново руво ги возбуди фановите!

Тамара Тодевска по раѓањето на ќеркичката Хана посветено се труди да го донесе својот изглед до посакуваната форма, а тоа со текот на времето се повеќе се забележува.

Недомна на своите бројните обожаватели и следбеници на социјалните мрежи им најави дека работи на нова фотосесија која наскоро ќе ја објави на св оите профили.

Деновиве се случи токму тоа, а Тамара ги воодушеви пријателите со новиот изглед, новата фризура и имиџ од фотосесијата.

„Грмиш“, „Многу си јака“, „Убавица“, се мал дел од коментарите кои ги напишаа како ласкави комплименти за пејачката, а еве како изгледа мама Тамара во ова ново руво:

Останати вести од Радио Милева