Радио Милева

(ФОТО) Тотална промена: Харис на Рада драстично го смени имиџот – сега изгледа многу постар!

(ФОТО) Тотална промена: Харис на Рада драстично го смени имиџот – сега изгледа многу постар!

Обично жените се тие што прават драстични промени во фризурата, но овој пат и пејачот Харис Берковиќ покажа дека може да направи некоја луда трансформација.

Неговата Рада неодамна ја обои косата розова, а пак сега и тој реши да ја следи во чекор кога е во прашање фризурата.

Имено, Харис сега има сиво-бела коса, а неговиот нов изглед предизвика лавина коментари на Инстаграм.

A post shared by Haris Berkovic (@_harisberkovic) on

Промената во имиџот го натера да биде поактивен на социјалната мрежа и на сите свои следбеници и обожаватели да им покаже што направил на себе.

Останати вести од Радио Милева