Радио Милева

(ФОТО) Светот ја запозна Алана: Девојката на Роналдо објави фотографија од нивното бебенце!

(ФОТО) Светот ја запозна Алана: Девојката на Роналдо објави фотографија од нивното бебенце!

Само два дена откако се породи, Георгина Родригез на Инстаграм објави фотографија со бебето.

Саканата на Роналдо е породи во Мадрид и роди здраво девојче кое го доби името Алана Мартина.

Младата мајка со манекенска става вели дека со доаѓањето на ќерката нејзиноо семејство е комплетно.

Избраничката на најдобриот фудбалер им се заблагодари на сите на поддршката , а особенио на медицинскиот персонал.

Останати вести од Радио Милева