Радио Милева

(ФОТО) Српските медиуми одлучија: Ова е најубавото и најбујното природно деколте на естрадата!

(ФОТО) Српските медиуми одлучија: Ова е најубавото и најбујното природно деколте на естрадата!

На српската естрада речиси и да нема фолк пејачка која не ги зголемила градите, а без нив како да недостига голем дел од целосниот пакет кој го бара срената и секако публиката.

Српските медиуми се потрудија да го изберат најбујното и најубавото природно деколте на естрадата.

Пејачката веќе долго е дел од јавната сцена, ги отпеа хитовите како:„Ево ја чу“ „Пролазница“ и други, а нејзините настапи со години се полни до последно место, а она што на сите прво им паѓа во очи, се огромните гради.

Во прашање е Јана Тодоровиќ чиј сопруг со кого е во брак 20 години, не и дозволува да подлегне на естатки корекции, па освен градите се друго на неа е природно.

 

Останати вести од Радио Милева