Радио Милева

(ФОТО) Сите погледи во неа: Џенифер Лопез провокативна и секси до „лудило“ на црвениот килим!

(ФОТО) Сите погледи во неа: Џенифер Лопез провокативна и секси до „лудило“ на црвениот килим!
FOTO: PROFIMEDIA

Славната актерка и пејачка Џенифер Лопез привлече големо внимание на неодамна одржаните Билборд музички награди во Лас Вегас.

Џенифер ја воодушеви публиката со своето модно издание во бордо нијанса која ја облече на црвениот килим .

FOTO: PROFIMEDIA

Сепак, многумина ги гледаа деталите – длабокото деколте и шлицот кој ги откриваа нејзините привлечни нозе.

Џеј Ло под фустанот носи градник во истата нијанса, а комбинацијата ја дополни со чизми и клач чантичка.

Останати вести од Радио Милева