Радио Милева

(ФОТО) Секси тандем: Тамара и Карлона облечени исто ги собраа погледите на роденден!

(ФОТО) Секси тандем: Тамара и Карлона облечени исто ги собраа погледите на роденден!

Двете познати македонски пејачки, Каролина Гочева и Тамара Тодевска, беа поканети на роденденот на една компанија која направи голема прослава во Скопје.

По тој повод двете сега веќе г-ѓи се додераа случајно или намерно во многу сличен минималистички стајлинг од кој блескаа со својот шарм, убавина и сексапил.

На себе имаа елегантни костуми од кои го истакаа деколтето.

На Тамара секако беше побујно, но секоја со своите физички квалитети се истакна на свој начин. Фотографијата ја објавија на социјалните мрежи, односно на дискретните Инстаграм приказни кои исчезнуваат за неколку часа.

Останати вести од Радио Милева