Радио Милева

(ФОТО) Сања Кужет повеќе не изгледа вака: Нема да ја препознаете!

(ФОТО) Сања Кужет повеќе не изгледа вака: Нема да ја препознаете!

Сања Кужет важи за една од најатрактивните водителки во Србија.

Водителката на „ѕвездите на Гранд“ со својата харизма ги освои гледачите на популарното музичко шоу, а со следбениците на Инстаграм редовно споделува фотографии, главно од работните ангажмани.

Овој пат, Сања направи мала промена кога станува збор за нејзината фризура, а тоа го сподели на социјалната мрежа.

Кужет одлучи да проба кадрава фризура, а нејзините фанови сметаат дека одлично и прилега.

Останати вести од Радио Милева