Радио Милева

(ФОТО) По бурата со Соња, Аца Лукас „уловен “ во автомобил со познатата пејачка!

(ФОТО) По бурата со Соња, Аца Лукас „уловен “ во автомобил со познатата пејачка!

Беше чудно што Аца Лукас по бурата со екс- сопругата Соња Вуксановиќ не најде некоја девојка за сериозна врска, но нештата очигледно се менуваат во тој поглед.

Имено, деновиве српските медиуми пишуваат дека фолкерот во автомобил бил заедно со пејачката Каја Остојиќ во четири часот наутро, а го фотографирале неколку анонимни момци.

Инаку, пејачката и нејзиниот сопруг Џуниор Џек се пред развод, така што оваа средба ги подгреа нештата.

-Каја таа ноќ беше во престоранот на Пријовиќ и Филип Живојиновиќ. Беа собрано друштво, таа Аца Лукс, Ацо Пејовиќ…Точно е дека Каја во текот на целата ноќ беше исклучително блиска со лукас. Се смееја, а таа се однесуваше како слободна жена, велат оние кои ги затекнале во ресторанот и додаваат дека подоцна и заедно си заминале дома.

Аца не сакал да ја коментира средбата, а Каја негирала дека се само пријатели.

Останати вести од Радио Милева