Радио Милева

(ФОТО) На 57 години стана тотално непрепознатлив – вака сега изгледа Антонио Бандерас!

(ФОТО) На 57 години стана тотално непрепознатлив – вака сега изгледа Антонио Бандерас!

Холивудскиот актер Антонио Бандерас, во средата предизвика големо внимание на срвениот килм во Мадрид, бидејќи се појави непрепознатлив.

Бандерас е познат по својата густа кадрава коса, па многумина се изненадија кога се појави со избричана глава и без веѓи.

Имено, станува збор за серијата „Генијот :Пикасо“, каде тој го игра ликот на прочуениот уметник, а во серијата ќе изгледа токму вака:

Инаку, актеротнеодамна доживеа срцев удар, по што одлучи да му се посвети на здравјето, со помалку стрес и напорен живот.

Трејлерот за новиот филм во кој игра го имате во продолжение:

Останати вести од Радио Милева