Радио Милева

(ФОТО) Ќерката на Босанац ги извади силиконите, па за роденден објави шок фотографија!

(ФОТО) Ќерката на Босанац ги извади силиконите, па за роденден објави шок фотографија!

Композиторот подготви необичен подарок за 31-от роденден на својата ќерка Александра.

Имено, тој ја почести со естетска операција на усните. Драган Стојковиќ Босанац, кој е противник на силиконите, е пресреќен што неговата ќерка се реши да ги извади силиконите.

Процесот на закрепнување тече во најдобар ред, а Џиџа е принудена преку лицето да носи медицинска маска. Во вакво издание пејачката се фотографираше покрај роденденската торта.

-Ви благодарам на честитките! Денес вака, а за неколку дека журка, напиша таа.

Останати вести од Радио Милева