Радио Милева

(ФОТО)Карлеуша и кога сака да ги сокрие огромните гради не и оди од рака: Ги стисна „двете топки“ ама и ѕирна пупката!

(ФОТО)Карлеуша и кога сака да ги сокрие огромните гради не и оди од рака: Ги стисна „двете топки“ ама и ѕирна пупката!

Голотијата и провокацијата се секојдневие за српската поп-ѕвезда Јелена Карлеуша.

Кај неа неа нема штедење кога е во прашање нејзиното голо и раскошно тело кое го покажува години наназад.

Нејзините профили на социјалните мрежи постојано изненадуваат со вакви фотографии, но некогаш и кога сака да ги сокрие атрибутите, тоа не и оди од рака, односно и бега од рацете.

Овој пат на Инстаграм  Јелена објави ретро фотографија од 2007 гофина на која е гола, а има само масивен ремен околу строкот.

Со рацете пак, се обиде да ги покрие огромните гради, но левата пупка ѕирна, а веројатно таа така и посакуваше.

Затоа ги потсети своите обожаватели дека провокацијата е нејзината најсилна страна уште од поодамна.

Останати вести од Радио Милева