Радио Милева

(ФОТО) „Изгледаш како светска ѕвезда“: Карлеуша занеми кога оваа кандидатка се појави на сцената!

(ФОТО) „Изгледаш како светска ѕвезда“: Карлеуша занеми кога оваа кандидатка се појави на сцената!

Членката на жирито од „Ѕвездите на Гранд“, Јелена Карлеуша беше воодушевена од атрактивната натпреварувачка Бранка Козомор.

Оваа млада пејачка ја изведе песната „Није више твоја ствар“, на Емина Јаховиќ и „Богиња“ на Милица Павловиќ, а Калеуша не се штедеше со комплименти на сметка на изгледот на оваа натпреварувачка.

-Ти си некоја што изгледа како светска ѕвезда. Изгледаш перфектно!, коментираше Јелена за Бранка.

Foto: Promo

Карлеуша ја пофали девојката бидејќи вложила во настапот и стајлингот, па им порача на момците кои се натпреваруваат, повеќе да се посветат на изгледот.

Останати вести од Радио Милева