Радио Милева

(ФОТО) Харис ја остави Рада Манојловиќ и замина!

(ФОТО) Харис ја остави Рада Манојловиќ и замина!

Уште од самиот почеток, врската меѓу Рада Манојловиќ и Харис Берковиќ го привлече вниманието на јавноста. Таа е постара од Харис девет години, но кога е љубовта во прашање, нели, годините не се важни, но сепак тоа беше една од причините што беа во фокусот на вниманието.

Рада во емисијата „Примиера“ кажа дека не може ни да замисли Харис да ја изневери, како и тоа дека знае која е колешката која му се додворува.

Харис пак, деновиве реши да ја остави Рада и да замине сам во Египет. Тој за своите следбеници на Инстаграм сподели фотографија од егзотичната дестинација каде позираше со марама на главата и широка насмевка.

 

Egypt ☀

A post shared by Haris Berkovic (@harisberkovic_com) on

Зошто не ја понесе љубената со себе, засега е непознато.

Останати вести од Радио Милева