Радио Милева

(ФОТО) Длабоко деколте како никогаш досега: Александра Радовиќ ги извади градите во ТЛЗП!

(ФОТО) Длабоко деколте како никогаш досега: Александра Радовиќ ги извади градите во ТЛЗП!

Пејачката Александра Радовиќ оваа сезона во шоуто ТЛЗП ја гледаме како член на жирито, но во полуфиналето се појави во издание какво не сме ја виделе досега.

Александра се одлучила за провокативен црвен фустан, на кој за малку деколтето не беше отворено се до папокот, но покриено со транспарентна мрежа од тул која го ублажи првиот впечаток.

Во секој случај, Александра сексапилот го истакна во прв план, а останува да видиме во какво издание ќе изненади за големото финале неделава која доаѓа.

Останати вести од Радио Милева