Радио Милева

(ФОТО) Актерката во танга бикини го покажа згодното тело, но со еден потег ги згрози сите

(ФОТО) Актерката во танга бикини го покажа згодното тело, но со еден потег ги згрози сите

Актерката Бела Трон(26) деновиве е фотографирана од папараците додека ужива во својот одмор на Хаваи во целосно опуштено, но и забуштено издание.

Актерката на себе има масилнасто бикини, а еден детаљ на нејзинот тело успеа да ги згрози сите.

Бела во таа прилика си истакна своите атрибути, но кога ги крена рацете, под пазувите се видоа долгите влакна кои очлигледно не ги средила со недели.

Foto: Profimedia

Меѓутоа, очигледно Бела го негува природниот изглед, а не е првпат да се појавува ваква.

Foto: Profimedia

Една од оние кои го практикуваат одј изглед е Парис Џексон, ќерката на покојниот крал на поп музиката Мајкл Џексон.

Останати вести од Радио Милева